accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-right-tablearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplus-greenplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom

Fasády z kompozitního dřeva

Venkovní obklady
a fasády Terafest®
Terafest Fasada Nivo Bratislava1

Venkovní obkladové profily jsou originální volbou pro obložení exteriérových stěn, opěrných prvků, sloupů, portálů a štítů. Pro svoji vysokou odolnost, stálost a minimální potřebu údržby jsou dlouhodobým řešením pro obklady stěn kolem terasy, zahradních zídek, pergol a parkovacích přístřešků. Vybírat si můžete ze široké škály barev, které lze stylově ladit s terasou i plotem.

Obkladové desky na fasádu z kompozitního dřeva dokonale imitují samotné dřevo (i luxusní exotické dřevo), ale eliminují jeho nedostatky. Obklad v imitaci dřeva má vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům (slunce, déšť, mráz, sníh), dlouhodobě stálý tvar a nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Vedle toho mají stejný benefit jako terasy, tj. 25letou záruku proti dřevokazným houbám, hnilobě a hmyzu. Stejně tak se můžete spolehnout na to, že se jedná o ryze český výrobek.

Fasády Terafest®

Nabídka produktů

150
TERAFEST obklady profil 150
Obkladový profil Forest

Rozměry: 150 × 14 mm
Standardní délka: 3,3 m
Hmotnost: 2,1 kg/bm

Barvy: Cedar, Teak, Palisander, Mahagon, Inox, Eben

obklady
Technický list

Fasády TERAFEST®